Results 1 to 5 of 5

Thread: Co wam wypada ze skrzynek? | Forums

Junior Member

Co wam wypada ze skrzynek?

Witam!

Tak z ciekawości - czy ze skrzynek wypada czasem jeszcze coś z sensem, bo mam wrażenie że ostatnio coś się popsuło albo mam po prostu pecha....

Ostatnio:
    5 X Srebrna skrzynia - 80 magunum ammo, MP5K OPM (poziom I....), M27 D20 TRT (Poziom I...) i 2x po 5 000 RP.

Rozwaliło mnie zwłaszcza to dwa razy RP.... Wiem, że to jest loteria, ale RP to normalnie żart... Nie kojarze, żeby gdziekolowiek było napisane, że ze skrzynki może wypaść Ci RP... A giwery można nazwać hmm "kolekcjonerskimi" dla kogoś, kto gra z pół roku

3 X Skrzynka arktyczna - wkładki IV - 2 szt, PEQ-16 i hamulec wylotowy do snajperki....

Jak jest u was?
    Reply With Quote Reply With Quote

Mi jakis czas temu z arktycznej wypadł PKM 9 tier dla speca, chociaz rzadko nim gram...byłem w szoku:0 A wczesniej z trzech złotych , 2x250 granatow i 1x 10k rp. W sumie rzadko kupuje skrzynki

Senior Member Szelma's Avatar
    Podsumuje soibe bo w sumie nie pamietam,
    jakies 1000 granatow, 20 kamizelek mk1,2, magnum ammo na 500 rund, m27 trt x3, pentagun jgl,px4 jgl
    wszystko za rp
    21

Senior Member
    Ja dałem na trzy tajemnicze skrzynie za RP i co mi wyskoczyło? 2x po 20 amunicji magnum(nie używam) i raz 80 granatów(te bym kupił taniej wydając RP na granaty), niczego szególnego się nie spodziewałem ale szału nie ma.

Panie,ja się nakupowałem tych skrzyń, złotych może z 80-90 (przez cały czas jaki gram), srebrnych ok~25 a brazowych nigdy bym nie zliczył 3 razy dostałem P90 SD ALP i te same hełmy, na speca 4 takie same ALp na recona 3 takie same ALP i ogólnie innych wersji może z 7-8 (niedowiarkom bardzo chętnie wyśle zrzut screen mojego ekwipunku :P ), może po prostu z moim kontem jest coś nie ta,może ze mną kilkanaście razy przekonałem się że ta gra mnie nie nawidzi Nie wiem za co Nic poza tym, broń 1-3 Tier, moja rada nie kupujcie tego syfu,to ciągniecie kasy od graczy na siłe,nie potrafie uwierzyć że tak po prostu dostałem 3 modele tej samej broni Dno i 3km mułu, chcesz coś fajnego to kup a nie kupuj gówna w worku
    Last edited by RapujacyToster; 01-09-2014 at 12:15 PM.